شرکت سندن

وی بیان داشت:ما به دولت جدید خوشبین هستیم و امیدواریم تحریم های بین المللی حل شود به نفع کلیه صنعت گر ها است و آنها تحت تاثیر قرار گرفته اند و امیدواریم با وجود دکتر روحانی و دولت جدید مشکلات بر طرف شود.

مهندس شریعت مهمترین دغدغه خود را رفع تحریم ها عنوان کرد و بیان داشت:تحریم ها باعث کاهش ورود مواد اولیه شده و مسایل بانکی و اعتبارات اسنادی و افزایش و کاهش قیمت ارز و چون شرکت های وابسته به خودرو سازی به هم وابسته هستند ایجاد مشکل در شرکتی مشکلاتی را برای سایر شرکت های وابسته ایجاد می کند.

در حال حاضر جند نفر مشغول به کار هستند؟

مدیرعامل شرکت سندان ایرانیان در مورد تعداد پرسنل مشغول به کار خود گفت:حدود 1000 نفر در این شرکت مشغول هستند و این شرکت علارغم تمام مشکلات مالی تعدیل نیرو نداشته و از کارگرن حمایت داشتیم که این فشار  را برای شرکت بوده است.

وی در مورد افق پیش روی شرکت گفت: ما بازار بسیار عالی داریم که پتانسیل بالایی دارد و تمام کشور های خارجی خواهان سرمایه گذاری در ایران هستند و اگر دولت بتواند نظم را در اقتصاد برقرار کند و تثبیت قیمت ارز را داشته باشیم

مهندس شریعت در مور نگاه به صادرات بیان داشتند:در سال 85 اول صادر کنننده استان بودیم با 15  میلیون دلار صادرات به کشور های دیگر داشتیم و به کشور دبی صادر می کردیم که آن ها نیز به کشور های آفریقایی و کشور های آسیای میانه می فرستادند و کمپانی پژو فرانسه بارها خواهان کندانسور ها را که از لحاظ کیفی قابل رقابت با نمونه های خارجی و از لحاظ قیمت مناسب تر می باشد که به دلیل تحریم این اتفاق نیافتد.

وی در ادامه گفت:شرکت سندن تیم قوی دارد و در ایران و خارج از کشور مانند سنگاپور و دبی دارای تولید است ولی با توجه با تحریم ها  کارد به استخوان رسیده دولت باید کمک کند وگرنه 300 نفر از کارگران این شرکت باید بیرون شوند و ما در حال  ضرر هستیم.

مهندس شریعت در پایان گفت: امیدوارم که با توجه به شرایط جدید اوضاع روز به روز بهتر شود و صنعت به روز اول برگردد و تمامی شرکت ها که تحت فشار هستند،دوباره به روزهای اوج خود باز گردند و شکوفا شوند .

/ 0 نظر / 203 بازدید