شرکت راستی کار

اکسسوری داشبورد که شامل ضبط، cc، کنترل پنل و تمام اقلام  در داشبورد به صورت مجموعه کار می شود و به ایران خودرو صادر می شود.

محرمخانی بیان داشت: صادرات به کشور عراق و مذاکراتی با کشور ترکیه در زمینه اختر مارکت اما با توجه به شرایط موجود امکان گسترش صادرات موجود نبوده است .

وی اضافه کرد: در 3 دوره کارآفرین برتر استان  در سال گذشته طرح برتر شاخته شده ایم و جزء معدود خودرو سازانی هستیم که گرید  A هستیمو از 500 شرکت ایران خودرو جزء 9 شرکتی هستیم که گرید A را داریم.

مدیرعامل شرکت در ادامه گفت: ظرفیت تولید 1 میلیون قطعه آلومینیومی در ماه برای تسمه 300000تسمه در ماه و برای مجموعه  سازی 12 هزار عدد در ماه و داشبورد 150تا هزار در سال را در ظرفیت داریم. بعضی از خط ها  با 70 درصد ظریفیت کار می کنند و بعضی با 30 درصد ظرفیت که در کل ظرفیت 50 درصد کار میکند.

 وی بیان داشت: افزایش سرباره های سازمانی را در برنامه کاری خود داشتیم که  با توجه به کاهش تولید خودرو در سازه های سازمان مشکلاتی ایجاد شده است که باعث کاهش ساعت کاری و روزهای کاری شده است.

محرمخانی گفت: ما خوشبخانه تعدیل نیرو نداشتیم و سعی کردیم که ضررها را دفع کنیم و با مدیریت زمان و مکان توانستیم بر کار شرکت مسلط شویم.

اما ما کاهش نیروی کاری را نداشتیم یعنی ما اصلا تعدیل نیرو نداشتیم و سعی کردیم ضرر را دفع کنیم اما در ظرفیت تاثیر  بگذاریم و ساعات کار و روزهای کاری کاهش یافت و ما زیر 50 درصد از ظرفیت فعالیت داشتیم.

وی در مورد طرح توسعه گفت:رسیدن به ظرفیت 97 درصد  و هچنین صادرات و افزایش تولید و داخلی کردن قطعات جهت کاهش ارز بری جزء رئوس این سازمان می باشد.

مدیرعامل شرکت راستی کار البرز در پایان گفت:خوشبختانه مسئولان همکاری خوبی  داشته اما در زمینه بانکی مسولانی که باید همکاری داشته باشند با صنعت و محدودیت موجود در استان برای پرداخت وام که تاثیر گذار است و حمایت از صنعت نشده است با مشکل مواجه هستیم.

 

 

/ 1 نظر / 206 بازدید
عباس مهدیان

آقای مهندس محرمخانی از مدیران توانمند صنعت خودرو می باشند.برای ایشان موفقیت روز افزون را آرزومندم